biuro@adjatech.pl

tel. (+48 61) 662 43 37

Gnieźnieńska 26

62-006 Kobylnica

Odlewnia Metali Kolorowych Adjatech w Poznaniu – Lider w Odlewaniu Aluminium, Mosiądzu i Brązu

Profesjonalizm w Odlewaniu Metali Kolorowych

Witamy w odlewni Adjatech, znajdującej się w sercu Polski, w Poznaniu. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako jedna z wiodących odlewni metali kolorowych w kraju. Nasza odlewnia metali to połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesną technologią, co czyni nas ekspertami w branży odlewniczej.

Doskonałość i Precyzja – Nasze Odlewnie Metali

Odlewnia Adjatech specjalizuje się w odlewaniu metali nieżelaznych. Nasze odlewnie aluminium, mosiądzu i brązu to miejsca, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacją. Jako odlewnia aluminium w Polsce, oferujemy szeroki zakres odlewów aluminiowych, od odlewów technicznych po odlewy artystyczne.

Zaawansowane Technologie w Odlewni Adjatech

W Adjatech stosujemy różnorodne metody odlewania, w tym odlewanie piaskowe, kokilowe i ciśnieniowe, aby dostosować się do specyficznych wymagań naszych klientów. Nasze procesy są nieustannie udoskonalane, co pozwala nam na produkcję odlewów z aluminium, mosiądzu, i brązu o najwyższej jakości.

Odlewnia Mosiądzu i Brązu – Tradycja i Nowoczesność

Nasza odlewnia mosiądzu i odlewnia brązu wyróżniają się na rynku dzięki precyzyjnemu podejściu do każdego projektu. Realizujemy zarówno standardowe zamówienia, jak i bardziej skomplikowane projekty, włączając w to odlewy mosiężne i odlewy z brązu.

Innowacje i Ekologia w Odlewni Adjatech

W odlewni metali kolorowych Adjatech dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych odlewów, ale również o środowisko. Stosujemy ekologiczne metody odlewania i recyklingu metali, by nasza działalność była zrównoważona i przyjazna dla środowiska.

Skontaktuj się z Nami

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.odlewanie-adjatech.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i możliwościach współpracy. Jako renomowana odlewnia w Polsce, Adjatech jest zawsze gotowa na nowe wyzwania i projekty, dostarczając odlewy, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

WIZYTÓWKA

Adres

Gnieźnieńska 26

Janikowo, k. Poznania

62-006 Kobylnica

Telefon
Adres mailowy