biuro@adjatech.pl

tel. (+48 61) 662 43 37

Gnieźnieńska 26

62-006 Kobylnica

Odlewy z Aluminium Dekoracyjne

ODLEWANIE ELEMENTÓW OZDOBNYCH

Dekoracyjne odlewy z aluminium to doskonały sposób na dodanie elegancji i stylu do każdego wnętrza. Są dostępne w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i wykończeń, dzięki czemu można znaleźć idealny odlew pasujący do każdego stylu.

Najpopularniejsze przykłady dekoracyjnych odlewów z aluminium to wazony, lampy z aluminium, figurki, obrazy i płaskorzeźby aluminiowe oraz dekoracje ogrodowe z aluminium.

Wazony z aluminium to elegancki i wyrafinowany sposób na wyeksponowanie kwiatów. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć idealny wazon pasujący do każdego wystroju.

Lampy z aluminium to doskonały sposób na dodanie światła i stylu do każdego pomieszczenia. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć idealną lampę pasującą do każdego wystroju.

Figurki odlewane
Figurki odlewane

Figurki z aluminium to zabawny i kreatywny sposób na dodanie osobowości do każdego pomieszczenia. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć idealną figurkę pasującą do każdego wystroju.

Obrazy z aluminium to elegancki i nowoczesny sposób na wyeksponowanie sztuki. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć idealny obraz pasujący do każdego wystroju.

Dekoracje ogrodowe z aluminium to świetny sposób na dodanie stylu i charakteru do każdego ogrodu. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć idealną dekorację pasującą do każdego stylu ogrodu.

Dekoracyjne odlewy z aluminium są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Nie wymagają specjalnej konserwacji i można je czyścić za pomocą miękkiej szmatki i wody z mydłem.

Elementy układu wlewowego najczęściej są odcinane i ponownie przetapiane. W praktyce odlewniczej najistotniejsze są dwa aspekty – przygotowanie ciekłego stopu oraz przygotowanie form. Największym wyzwaniem jest właściwe opracowanie technologii zarówno przygotowania ciekłego stopu jak i przygotowania form, mając na uwadze aspekty techniczne, ekonomiczne oraz ekologiczne.

Wykonujemy realizacje z różnych segmentów rynku:

– okucia odlewane

– mechanizmy z aluminium

– okucia budowlane odlewane

– odlewy dla budownictwa

– rury aluminiowe , elementy elewacji z aluminium

– obudowy aluminiowe

– aluminiowe formy do opon

– odlewanie formy bieżnika

Świecznik odlewany
Świecznik odlewany
Dekoracje aluminiowe
Dekoracje aluminiowe

Wykonujemy realizacje odlewnicze z modeli gipsowych, silikonowych oraz z drukowanych modeli 3D. Najwyższa jakość, nowoczesny design oraz wyłącznie najlepsze materiały to cechy jakimi wyróżniają się wykonywane przez naszą firmę odlewy z aluminium dekoracyjne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w architekturze ogrodowej, zewnętrznej i przy wystroju wnętrz.

Produkty odlewane to zazwyczaj produkcja krótko i średnio-seryjna oraz odlewy jednostkowe. Tą techniką wykonujemy całą gamę odlewów uchwytów i elementów ozdobnych, odlewy ram i wyroby odlewnicze elementów wnętrza, opisy kolei, odlewy tablic wagonowych, odlewane klamki kolejowe.

Godło polski aluminium
Godło polski aluminium
Stolik kawiarniany metalowy
Stolik kawiarniany metalowy

Ponadto oferujemy:

– odlewy architektury zewnętrznej

– odlewy ozdobne, tablice okolicznościowe, litery z aluminium, aluminiowe litery, cyfry z metalu, litery aluminiowe, litery na dom, cyfry na dom, klamki aluminiowe, klamki ozdobne odlewane

– ramki odlewane

– ramy metalowe ozdobne

– klamki alubrass – producent klamek

– uchwyty retro – wyroby stylowe

– klamki do drzwi z aluminium

WIZYTÓWKA

Adres

Gnieźnieńska 26

Janikowo, k. Poznania

62-006 Kobylnica

Telefon
Adres mailowy